Zijn jouw theedoeken toe aan vervanging? Dan is deze dry up theedoek van Walra in de kleur licht grijs precies wat je nodig hebt. Deze theedoek doet je oude theedoeken snel vergeten. Het fijne katoen neemt maximaal vocht op en droogt super snel. Dit maakt het afdrogen een genot en zo hoef je niet te wisselen van theedoek bij veel vaat. Om het drogen te bevorderen kun je de theedoek ophangen aan het handige lusje.
Afwisselen tussen theedoeken is geen enkel probleem. De dry up collectie bevat 5 verschillende kleuren waardoor je wekelijks kunt afwisselen.
Over Walra
Het ruime aanbod aan textiel voor in de badkamer, keuken en op het strand maakt Walra erg populair. Met de Hollandse kwaliteit is Walra een begrip geworden op het gebied van textiel. Bekijk het volledige aanbod in de shop.
Merk | Walra |
Materiaal | 100% katoen |
Afmeting | 50 x 70 cm |
Gewicht | 500 gram |
Wasvoorschriften: | |
Wassen | 60 graden |
Drogen | Kort programma |
Chemisch reinigen | Niet mogelijk! |
Wasmiddel | Gebruik wasmiddel voor gekleurde was (zonder bleekmiddel) |
TIP | Eerste keer wassen op 40 graden, zo is de kans klein dat boord krimpt |