Als één kleur het altijd goed doet in de badkamer dan is het wel de kleur antraciet. De handdoek met een afmeting van 50x100cm is ook speciaal. Normaal wordt een handdoek gemaakt van katoen, echter deze handdoek is gemaakt van 100% biologische katoen dat zorgt voor bijzondere eigenschappen van de handdoek.
Deze handdoek neemt natuurlijk het vocht makkelijk en maximaal op en de handdoek voelt bij gebruik iedere keer opnieuw super zacht aan. De maat van deze handdoek 50x100cm is ideaal in het gebruik. Dit geldt ook voor het drogen van lang haar. Deze handdoek sla je namelijk makkelijk om je haar.
Washandjes, gastendoek en badlakens zijn ook beschikbaar in de organic-lijn? Verwen jezelf en geniet weer van zachte handdoeken die het vocht goed opnemen.
Over The One Towelling
The One Towelling is een Nederlands merk dat garant staat voor kwalitatief hoogwaardig badtextiel in een goede prijs-kwaliteit verhouding. De producten voldoen altijd aan de laatste trends en dit garandeert elke dag comfort.
Merk | The One Towelling |
Materiaal | Organisch katoen |
Afmeting | 50 x 100 CM |
Gewicht | 550 gram |