Ben je nog op zoek naar een kwalitatief mooie handdoeken tegen een hele scherpe prijs? Dan is de handdoek navy blauw 70x140 cm precies wat jij nodig hebt. Deze handdoek uit de 'Deluxe' lijn is erg zacht en ook nog eens handig in gebruik. De handdoek is met 550 gram niet te zwaar, de boven- en onderkant van de handdoek is mooi afgewerkt met een brede zoom. Ook heeft deze handdoek aan de bovenkant een handig lusje waaraan je jouw handdoek moet op kunt hangen.
Handdoeken in de maat 70x140 zijn heerlijk in gebruik je kunt ze namelijk gemakkelijk om jezelf heen te slaan. Zo kun je na de warme douche de warmt nog lekker vasthouden.
Over The One Towelling
Bij The One kan het niet op, elk jaar voegen zij weer nieuwe producten en nieuwe lijnen toe aan hun assortiment zo blijven zij elk jaar up-to-date. Naast prachtige handdoeken heeft The One natuurlijk veel meer, denk hierbij aan badjassen, keukentextiel, strandlakens en nog veel meer.
Merk | The One Towelling |
Collectie | Deluxe |
Gewicht | 550 gram |
Materiaal | 100% katoen |
Wasvoorschriften: | |
Wassen | 60 graden |
Drogen | Kort programma |
Chemisch reinigen | Niet mogelijk! |
TIP | Eerste keer wassen op 40 graden, zo is de kans klein dat boord krimpt |